1. خانه
  2. ->
  3. تعمیر لوازم خانگی برقی

تعمیر لوازم خانگی برقی

در این وبسایت میتوانید بهترین موزیک هایی که دنبالش هستید رو پیدا کنید

telegram
فیکسرتو
تعمیرکار آنلاین

تعمیر لوازم خانگی و نگهداری مناسب شان، به جهت افزایش بازده لوازم خانگی و بهره وری کافی از آنها، بسیار حائز اهمیت است. این خیلی خوب است که کسی در خانه، مهارت های پایه را داشته باشد تا از پس عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی که مشکل ساده ای دارند، بربیاید اما بسیاری از تعمیرات هستند که باید بر عهده متخصصان تعمیر لوازم خانگی گذاشته شوند.
ما در فیکسرتو، با همراهی بیش از 110 سرویسکار مجرب و متخصص در صدد فراهم کردن بهترین شرایط در حیطه تعمیر لوازم خانگی شما هستیم. هدف ما ارائه خدمات با بیشترین کیفیت، نازل ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن است. سرویس دهی در محل انجام می گیرد بنابراین شما می توانید شاهد صفر تا صد مراحل کار باشید و همچنین نیازی به حمل و جابه جایی لوازم نیست.

برای تعمیر کدام لوازم خانگی می توان از فیکسرتو کمک گرفت؟

تعمیر لوازم خانگی شما، فارغ از نوع و برند آنها، مشمول خدمات فیکسرتو می شود.
تعمیر لوازم خانگی آشپزخانه: یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، فر، اجاق گاز، هود و هواکش، مایکروویو، تصفیه کننده آب، سرخ کن و..
تعمیر لوازم خانگی صوتی تصویری : تلویزیون، رادیو، سینمای خانگی و ساندبار، سیستم صوتی خانگی، ویدئو پروژکتور و ..
تعمیر لوازم خانگی سرمایشی و گرمایشی: کولر آبی، کولرگازی، اسپیلت، پنکه، بخاری برقی، داکت اسپیلت، پکیج دیواری و…

چه زمانی باید برای تعمیر لوازم خانگی مان از یک متخصص کمک بگیریم؟

گاهی پیش می آید که متوجه چیزی غیرطبیعی در عملکرد لوازم خانگی و مخصوصا لوازم آشپزخانه مان می شویم اما نمی دانیم که باید سریعا از یک تعمیرکار خبره در تعمیر لوازم خانگی کمک بگیریم و یا آن را به حال خود رها کنیم. در این قسمت برخی مشکلات شایع لوازم خانگی را بررسی می کنیم که نشان دهنده نقص در یکی از قطعات و یا اختلالی در عملکرد دستگاه است که بهتر است هر چه زودتر رفع شود. اگر این نشانه ها را در دستگاه های خود مشاهده کردید، در اولین فرصت برای تعمیر لوازم خانگی خود اقدام کنید.

فهرست